Adatkezelési szabályzat

Megismertem és elfogadom a Jövő Autósiskola Kft. adatvédelmi politikáját és hozzájárulásomat adom, hogy az abban foglaltak alapján járjon el. Adatvédelmi politikánk itt olvasható

Adatvédelmi politika – Jövő Autósiskola Kft.

A Jövő Autósiskola Kft. (1114 Budapest, Fadrusz u. 26/A.) kiemelten fontosnak tartja az Ön személyes adatai védelméhez fűződő jogának, valamint információs önrendelkezési jogának tiszteletben tartását, ezért minden tőlünk elvárható intézkedést megteszünk, amely ahhoz szükséges, hogy biztonságosan kezeljük az Ön által részünkre megadott személyes adatokat.

A hatályos magyar jogszabályok (2012. január 1. napjától a 2011. évi CXII. törvény) vonatkozó rendelkezései alapján Ön a Jövő Autósiskola Kft. internet oldalán történő regisztrációval, az oldal használatával, a hírlevélre történő feliratkozással hozzájárul ahhoz, hogy a Jövő Autósiskola Kft. az Ön adatait a szükség szerint elvégezendő szolgáltatások, kapcsolattartás, piackutatás, közvetlen üzletszerzés, vagy reklámküldés érdekében a hatályos magyar jogszabályi előírások betartása mellett felhasználja.

A Jövő Autósiskola Kft. az Ön személyes adatait kizárólag azon időtartamig őrzi, kezeli, tárolja, amíg az megfelel a hivatkozott jogszabályi előírásoknak. Az adatkezelés során az Ön által önként szolgáltatott adatokhoz kizárólag a Jövő Autósiskola Kft. olyan alkalmazottjai férhetnek hozzá, akiknek az munkaköri kötelezettsége.

A Jövő Autósiskola Kft. az Ön személyes adatait — az adatvédelmi szabályokban biztosított kivételektől eltekintve — nem hozza harmadik, illetéktelen személy tudomására, míg az egyéb személyesnek nem minősülő adatait szabadon használhatja fel.

Az oldal egyes részei, igényelhetnek a személyazonosításhoz szükséges információkat ahhoz, hogy elérhetővé váljanak az oldal bizonyos szolgáltatásai, illetve, hogy részt vehessenek valamilyen tevékenységben.

Az oldalon való böngészéskor, passzívan, bizonyos anonim információk beszerezhetők (azaz az információ aktív szolgáltatása nélkül gyűjthető adatok) különböző technikákkal, mint „cookie”-k, „internet tag”-ek, „web beacon”-ok, vagy úgynevezett „navigational data” (mint pl.: log fájlok, szerver log-ok, clickstream). Az internetes böngésző automatikusan továbbít erre az oldalra bizonyos anonim információkat, mint például annak az oldalnak az URL címe, ahonnan idetalált, az Intenet Protokol (IP) címe, a böngésző verziószáma, ami jelenleg a számítógépén fut. Ez az oldal gyűjthet anonim információkat a számítógépéről a cookie-kon, Internet tag-en vagy web beacon-kon keresztül. A böngészőjét úgy is beállíthatja, hogy az értesítést küldjön, ha egy cookie elküldésre kerül vagy ki is kapcsolhatja a cookie-kat, de bizonyos szolgáltatások lehet, hogy nem fognak működni nélkülük.

Ez az oldal felhasználhatja és összesítheti a passzívan gyűjtött anonim adatokat, az oldal látogatóinak nyújtott szolgáltatás javítása érdekében, hogy a preferenciák alapján formáljuk az oldalt, összesítsük és analizáljuk a statisztikákat és trendeket, és az Önök hasznára fejlesszük az oldalakat. Az ilyen információkat nem vetjük össze az oldal más részein gyűjtött személyes információkkal az Ön hozzájárulása nélkül.

Felhívjuk figyelmét arra, hogy az adatközlés önkéntes, bármikor jogosult az adatkezelésről tájékoztatást kérni, valamint az adatok helyesbítését vagy törlését igényelni a "Jövő Autósiskola Kft.  1114 Budapest, Fadrusz u. 26/A." címre, vagy az info@jovoautosiskola.hu email címre küldött levélben.

Az Ön által rendelkezésre bocsátott adatok valódiságáért felelősséget nem vállalunk

Jövő Autósiskola Szolgáltató Kft.

Székhely: 1114 Budapest, Fadrusz utca 26/A

Adószám: 23097425-1-43

Bankszámlaszám: 10101535-51190000-01005004 (MBH Bank)

IBAN: HU88-101015355-51190000-01005004